Czy zakup klawiatury do tabletu jest konieczny?

Czy zakup klawiatury do tabletu jest konieczny?

tablet i klawiatura do tabletuTablet stał się jednym z podstawowych narzędzi pracy jak i zabawy. Można powiedzieć, że jest to większa wersja naszego smartfona.

Dlaczego tablet stał się taki popularny. myślę, że dlatego, że jest bardzo praktyczny. Nie zajmuję wiele miejsca i jest bardzo poręczny.

W związku z tym powstaje pytanie czy zakup klawiatury do tableta jest konieczny? Odpowiedź jest jedna, że zakup klawiatury do tableta to jedna z najgłupszy rzeczy jaka można kupić. Powód jest jeden. Jeśli ktoś chce mieć tableta z klawiatura to niech kupi sobie laptopa. Tablet z klawiatura już nie jest tabletem i traci swoje zalety. Oczywiście znajdzie się wiele osób, które stwierdzi, że jednak zakup klawiatury jest jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Może i tak.

Wstęp

Jednak nie wyobraża sobie żebym miał wyciągać z torby tablet, a z drugiej torby klawiaturę do niego.

Są teraz małe laptopy, zgrabne nie zajmujące duże miejsca. Jeśli ktoś chce mieć klawiaturę niech kupi sobie takiego laptopa.

Tablety dzięki temu, że są takie poręczne mają wiele funkcjonalnych zastosowań w wielu firmach. Klawiatura jednak spowoduje, że już tych zastosowań nie będzie. Oczywistym jest również to, że klawiatura może ułatwić odpisywanie na meile. Jednak obecne tablety maja już taka technologię, że pisanie na klawiaturze wyświetlanej na ekranie jest naprawdę przyjemnością i sprawia niebywała radość.

Streszczenie

Mimo tych argumentów znajdą się jednak osoby, które i tak będą twierdzić, że klawiatura do tableta jest niezbędna. każdy ma prawo do swoich poglądów i swoich przyzwyczajeń. Pamiętajmy jednak o tym, że tablet został stworzony bez klawiatury i taki jego los, nikt nie zakłada, że będzie potrzebna kiedyś do niego klawiatura. Można powiedzieć, że klawiatura w tablecie to tak jak przysłowiowe „piąte koło u wozu”. Jeśli w tablecie miałaby być klawiatura to była by ona od początku powstania tabletów, a nie powstała potem jakby trochę na siłę. Mam nadzieję, że przekonałem wszystkich, że klawiatura w tablecie to jednak zbędna rzecz całkowicie pozbawiona sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *