Doświadczanie połączone z pasją, czyli serwis komputerowy SL Computer

O firmie SL Computer

SL Computer jest jednym z najdłużej działających serwisów i sklepów komputerowych w Olsztynie, istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, połączone z pasją, pozwalają służyć klientom fachową obsługą i pełnym zaangażowaniem. Przez ponad 20 lat pomogliśmy wielu firmom oraz klientom indywidualnym. SL Computer https://slserwis.pl/ oferuje doskonałe rozwiązania IT do domu, do biura czy dla zabawy. Specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży sprzętu IT, ale również pomagamy w jego instalacji. Asortyment sklepu obejmuje nowe produkty renomowanych producentów, sprzęt poleasingowy, smartfony oraz materiały eksploatacyjne. SL Computer świadczy usługi w zakresie naprawy sprzętu i odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków. Składamy komputery na zamówienie – sprzęt powstaje zgodnie z przedstawionymi wytycznymi i dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Serwis sprzętu IT

Zakres usług SL Computer obejmuje serwis laptopów, tabletów, komputerów stacjonarnych oraz smartfonów, bez względu na model i rok produkcji. Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców pozwoliło zgromadzić wiedzę niezbędną do naprawy tych urządzeń. Służą pomocą klientom, których sprzęt uległ uszkodzeniu i uniemożliwił pracę. Diagnostyka komputerów i smartfonów odbywa się przy użyciu najlepszej jakości sprzętu, co pozwala skrócić czas naprawy i skutecznie znaleźć usterkę w urządzeniu. Naprawa przebiega zawsze profesjonalnie, szybko i efektywnie. Stale ulepszane procesy automatyzacji pracy sprawiają, że serwis komputerów i innych urządzeń realizowany jest na najwyższym poziomie, przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Nasze działania pomogą zminimalizować wszelkie problemy związane z naprawą sprzętu.

Nie tylko serwis komputerowy

Nie tylko serwis komputerowy

Firma jest dynamicznie rozwijającym się dostawcą sprzętu IT, a każdy znajdzie tutaj odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Sklep znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum Olsztyna, ale SL Computer sprzedaje swój asortyment również online. Służymy pomocą i wiedzą naszych fachowców, dzięki czemu każdy obsługiwany klient czuje się komfortowo obsłużony. Specjalnością sklepu jest sprzęt gamingowy, po który sięgają bardzo wymagający klienci – zapaleni gracze.

W asortymencie sklepu znaleźć można także materiały eksploatacyjne, w tym tusze oraz tonery do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferta handlowa SL Computer pozwala na kompleksowe zaopatrywanie firm i odbiorców indywidualnych w sprzęt komputerowy i urządzenia peryferyjne. Współpracujemy z wieloma hurtowniami, co sprawia, że posiadamy bardzo bogatą ofertę sprzętu IT wraz z akcesoriami, tabletów oraz pozostałych artykułów elektronicznych. Oprócz produktów dostępnych od ręki, istnieje możliwość zakupu sprzętu pod indywidualne zamówienie, który jest sprowadzany do sklepu w ciągu kilku dni roboczych.

Wysoka jakość usług w przystępnej cenie

Pracownicy SL Computer to zgrany zespół ludzi, który swoje obowiązki traktuje jak pasję. Doświadczenie naszych specjalistów oraz odpowiednie narzędzia, którymi dysponujemy, dają możliwość pracy na najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra podchodzi do każdego klienta indywidualnie, a wszelkie działania, które podejmujemy, wyróżniają się dbałością i solidnością. Usługi świadczone przez SL Computer wyróżniają się konkurencyjnymi cenami w połączeniu z wysoką jakością działań. Kierujemy się w pracy kilkoma zasadami, które są wyznacznikiem zadowolenia klientów, gwarantując:

  • szybką naprawę – czas jest niezwykle ważny, jeśli komputer jest narzędziem pracy. Serwis komputerów przez SL Computer jest wykonywany w trybie ekspresowym, a firma daje gwarancję ekspertyzy oraz naprawy w ciągu 24 godzin.
  • wysoką skuteczność – pracownicy zapewniają odpowiednią diagnostykę sprzętu na najwyższym poziomie. Chcemy, aby klienci z zadowoleniem wracali do naszej firmy, a relacje z nimi były trwałe i oparte na współpracy,
  • konkurencyjne ceny – koszt naprawy jest zawsze adekwatny do jakości wykonanej przez nas usługi,
  • najnowsze rozwiązania technologiczne – współpraca z dostawcami podzespołów, niezbędnych do funkcjonowania sprzętu IT, gwarantuje niezawodność serwisowanego urządzenia.

Staramy się zawsze wybierać najkorzystniejsze, a zarazem najbardziej optymalne rozwiązania. Dopasowujemy je do możliwości finansowych klienta, łącząc z najwyższą jakością świadczonych usług. Gwarantujemy, że każdy klient, który trafia do firmy SL Computer, jest zawsze należycie, a dodatkowo uczciwie obsłużony. Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu, mając nadzieję, że nasza praca przyniesie obustronne korzyści.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *