Komputer poleasingowy – alternatywa dla nowego

Komputer poleasingowy – alternatywa dla nowego

Technika idzie do przodu, nowe gry i programy wymagają od naszych komputerów coraz więcej. W końcu następuje ten moment, w którym musimy nabyć nowy komputer.

Zanim skierujemy nasze kroki do marketu z elektroniką, warto zastanowić się, czy nie lepszym wyjściem będzie komputer poleasingowy. Komputery takie służyły wcześniej w firmach, używane były więc dość intensywnie, ale też istnieje spora szansa, że były dobrze i regularnie serwisowane.

Stąd komputery poleasingowe niejednokrotnie wygrywają z zestawami komputerowymi oferowanymi w marketach stosunkiem ceny do jakości. Owszem, nasz nabytek może mieć kilka rys na obudowie, ale to przecież sprzęt używany. Ważne, aby podzespoły znajdujące się w obudowie były sprawne. A te zwykle są. Dobrze więc zastanowić się, czy za cenę kilku rys, nie wato mieć wydajnego i solidnego komputera poleasingowego. Zapewni on nam lesze osiągi niż nowy komputer w tej samej cenie.

Wydaje się to bardzo rozsądną alternatywą. W końcu nikt nie lubi przepłacać, a w przypadku sprzętu komputerowego okazuje się, że wcale nie trzeba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *