Niewymagający laptop do codziennego użytku

Komputer HP 350 to sprzęt mobilny, dedykowany użytkownikom o małych wymaganiach, którym zależy na sprzęcie wydajnym, eleganckim i niedrogim. Ten model z powodzeniem może zastąpić komputer stacjonarny.

Ponieważ to jeden z tańszych komputerów, niestety jego obudowa nie zależy od najbardziej wytrzymałych. Konstrukcja wykonana jest z plastiku, pod większym naciskiem niestety klawiatura się ugina i trzeszczy, także poleca się go używać stacjonarnie. Oczywiście jest to sprzęt mobilny, także można go ze sobą zabrać w podróż, nie mniej jednak powinien służyć głównie do zastosowań domowych. Producent zaopatrzył komputer w mocny procesor Core i5-5200U (Broadwell) oraz kartę grafiki Radeon R5 M240. Takie parametry pozwalają na obsługę nieskomplikowanych programów i aplikacji oraz granie w starsze tytuły gier. Laptop posiada matową matrycę 15, 6″ o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, co daje średniej jakości obraz.

Dużą zaletą tego laptopa jest to, że jest stosunkowo niedrogi, także jeżeli szukamy sprzętu do zastosowań standardowych, warto mieć go na uwadze. Laptop HP 350 może służyć także do mało wymagającej pracy biurowej, wykazuje bardzo wysoką kulturę pracy nawet podczas większego obciążenia, poza tym nie przegrzewa się.

Podobne tematy