Laptop, a tablet. Co dla kogo?

tablet vs. laptopW obecnych czasach w prawie każdym domu możemy znaleźć mnóstwo sprzętów elektronicznych. Nawet w uboższych gospodarstwach domowych takowy się znajduje.

Dla kogo laptop poleasingowy?

Fani nowatorskich gadżetów mają sterty różnych konsoli i padów. Smartfon jest teraz standardem. Jednak z mody nadal nie wychodzi stary poczciwy laptop. Mimo, że tablety są bardzo popularną opcją, dzięki której możemy w szybki i łatwy sposób dostać się do internetu, ściągnąć aplikację albo zrobić notatki. Jest mniejszy i lżejszy niż laptop co sprawia, że chętnie nosimy go przy sobie. Jednak mały ekran i dotykowa klawiatura oraz nieduża pamięć urządzenia powoduje, że laptopy wciąż nie wychodzą z użycia. Są bardzo przydatne, w szczególności ludziom który na co dzień mają styczność z programowaniem czy tworzeniem grafik. Wtedy komputer przenośny staje się bardziej poręczny.

Dla kogo tablet?

Wielu informatyków (jeśli nie każdy) ma swojego laptopa, który często przydaje się kiedy trzeba coś zrobić u klienta. Tablet z kolei jest bardzo popularny wśród przedstawicieli młodszego pokolenia. Dzieciaki w szkołach używają tego urządzenia do oglądania stron internetowych, filmików lub do grania. Jest przydatny również w pomocy przy pracy domowej lub robienia notatek na wykładzie.