Windows 10 i jego użyteczność

Na rynku obecnie pojawił się Windows 10. Windows obecnie unowocześniony przez firmy Microsoft. Ulepszony w porównaniu do Windows 7 i 8. System ten powinien bez problemów działać na wszelkich sprzętach komputerowych, laptopach, tabletach i tak dalej.

Firma Microsoft dla klientów spragnionych nowości stworzył Windows 10, gdyż stare systemy są już znudzone i przereklamowane. Microsoft wskoczył na wyższy poziom. Jego nowoczesny system mieści się w cenie kilkuset złotych.

Do wyboru nowy:

 • Windows 10 Home,
 • Windows 10 Pro.

microsoft

Atuty systemu Windows 10

Nie spowalnia komputera, a wręcz przeciwnie, zwiększa staje się szybszy i możemy wykonywać zadania na komputerze bez żadnych przeszkód. Microsoft oprócz samego systemu Windows 10 oferuje w swojej gamie ofert urządzenia współpracujące z tym systemem.

Sklep Microsoft oferuje nie tylko wymieniony wyżej system, to wszelkiego rodzaju oprogramowania, urządzenia, oprogramowania dla firm, oferuje rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

W ofercie posiada również gry na Xbox, konsole, system Windows dla gier i dla telefonów. Pomimo nieobliczalnie silnej techniki Microsoft oraz unowocześnionych zabawek tej właśnie firmy można jej zarzucić wady. Wady właśnie w Windows 10, które pomimo powstania, jako nowości stał się kłopotliwy w wielu kwestiach dla potencjalnego użytkownika komputera.

Zainstalowanie systemu powoduje, że zajmuje dużą ilość miejsca, co powinno być zagospodarowane na inne potrzebne pliki. System, który wcześniej był zainstalowany powinien być nadal w użytkowaniu jednak zajmuje też miejsce, a nie chcemy go stracić. Nowy system został pozbawiony wielu starych potrzebnych użytkownikom funkcji. Stare tradycyjne gry zostały wyeliminowane. Źle zabezpieczony czujnik Wi-fi to łakomy kąsek dla hakerów. Oprócz tych wad są jeszcze takie błędy jak:

 1. aplikacja sklep,
 2. system android, który szpieguje każdy ruch klienta Microsoft
 3. wyszukiwarki Edge i Mail.

windows 10

Przyszłość Windows 10

Wymieniając te błędy nie oznacza to, że Microsoft poprzestanie na Windows 10, jego niepowtarzalne systemy zostaną jeszcze bardziej ulepszone w następnych wersjach systemów.

Wracając do błędów Windows 10 możemy tu wymienić walkę z konkurencją dla Microsoft, czyli brak możliwości przełączenia na inne wyszukiwarki. Nie możliwe stało się również uruchomienie gier i programów powstałych z przed 2008 roku. Oprócz wyżej wymienionych wad należy dodać brak pewności w ataku pirackiego oprogramowania. Ostatnim tu dodatkiem staje się Windows 10 Home, który musi być zainstalowany wraz z aktualizacjami.

Olsztyński serwis komputerowy pomimo nowości, jakie wprowadzamy na swoich komputerach służy pomocą swoim usługobiorcom. Olsztyn to bardzo ulepszone miasto, pod względem technologicznym. Wraz z usługą naprawa komputerów, świadczone są usługi pod kątem takim jak odzyskiwanie danych utraconych przez użytkownika komputera, czy też laptopa.

Sprzęt komputerowy, dodatki, i inne akcesoria stworzone dla komputerów klienci mogą zakupić u usługodawcy, jakim jest serwis komputerowy. W swoim komputerze warto wprowadzać nowości, eksperymentować z nowościami różnych firm, nie tylko z Microsoft, która jest mistrzem w tworzeniu cacek komputerowych. Pomimo, że nie każdego stać na technologicznie ulepszone zabawki komputerowe, to nie powinniśmy się zrażać do cen, i w miarę korzystać z nowoczesnych laptopów i komputerów, gdyż ulepszamy swoją wiedzę, i jesteśmy na topie.

Nie zostajemy w tyle, gdy interesujemy się nowymi gadżetami, nowymi komórkami, i ich nowo prowadzonymi funkcjami. Gdy poszerzamy swoją wiedzę, wiemy, że nie da się nas oszukać, i nie damy sobie wcisnąć bubel, z którym będziemy się borykać przez następne parę lat.

Podsumowując

system windows 10Podsumowując, rynek w Olsztynie dotyczący serwisowania komputerów, i wszelkich dodatkowych akcesoriów na tyle został rozbudowany, że usługi, jakie oferują firmy są głębokim wieloletnim doświadczeniem. Pracownicy służą profesjonalną pomocą, i żaden klient nie zostanie na lodzie w sprawach naprawy komputera, laptopa czy innego nowoczesnego sprzętu. Żaden klient nie zostanie zlekceważony, i odesłany z pustymi rękami. Na stronach internetowych firm podano pełen kontakt do serwisu i telefon kontaktowy.

0 myśli na temat “Windows 10 i jego użyteczność

 • 31 maja 2019 o 03:29
  Permalink

  Twój komentarz oczekuje na moderację.

  Компания http://obmenneg.com/ является автоматическим и круглосуточным онлайн -сервисом, который позволяет обменять средства. И для этого нет необходимости выходить из дома. Так получиться осуществить обмен между системами, банковскими картами, криптовалютами. Но самое главное, что сервис работает круглосуточно, а потому совершить операции вы можете в любой час. При помощи полной автоматизации удалось добиться важных преимуществ перед аналогичными компаниями:

  1. Все операции происходят очень быстро, включая paypal webmoney обмен
  2. На минимальную сумму обмена влияют требования определенных платежных систем
  3. Обмен можно осуществлять в любое время: поздно ночью, либо ранним утром
  4. Из-за того, что издержки минимальны, то и комиссия взимается символическая

  Все эти преимущества создают необходимые предпосылки для того, чтобы обратиться за помощью именно в эту компанию. Так вы потеряете минимум времени и денег. Воспользуйтесь услугами компании, которая дорожит клиентами и выполняет все обязанности на высшем уровне.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *